Ο νέος δήμαρχος Δυτικής Μάνης, Δημήτρης Γιαννημάρας, τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου και τα Τοπικά Συμβούλια, ορκίστηκαν σήμερα Κυριακή (25/8/19), στις 7:30 το απόγευμα, στο δημαρχείο της Καρδαμύλης.
![](http://32346271115.blog.com.gr/wp-content/uploads/2019/08/manh_orkwmosia-3α.jpg)
![](http://32346271115.blog.com.gr/wp-content/uploads/2019/08/manh_orkwmosia-1α.jpg)
Στην ορκωμοσία, την οποία τέλεσε ο μητροπολίτης Μάνης, Χρυσόστομος Γ΄ εκτός από τον νέο δήμαρχο ήταν παρόντα όλα τα μέλη του νέου Δημοτικού Συμβουλίου και τα Τοπικά Συμβούλια της Δυτικής Μάνης.
![](http://32346271115.blog.com.gr/wp-content/uploads/2019/08/manh_orkwmosia-5.jpg)
Μετά την ορκωμοσία ο κ. Γιαννημάρας, σε χαιρετισμό που απηύθυνε, τόνισε την ανάγκη για συνεργασία με όλες τις παρατάξεις και τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου και ευχήθηκε υγεία.
- Φωτογραφίες: Παναγιώτης Λούζης